Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

   портрет Дидык1.jpgДо 1 січня 2014р. завідуювачем кафедри був Дідик Ростислав Петрович, гірничий інженер-механік, доктор технічних наук, професор. Заслужений діяч науки і техніки Укриїни. З лютого 2014р. - завідувачем кафедри призначено доктора технічних наук, професора Проціва Володимира Васильовича.

      Кафедра технології гірничого машинобудування (заснована у 1936 році) - одна з провідних кафедр Національного гірничого університету. Своє визнання і повагу кафедра досягла завдяки постійному вдосконаленню освітніх технологій, пошуку і розвитку актуальних проблем сучасного машинобудування, спадкоємству славетних традицій, закладених видатними вченими і діячами вищої школи, при її створенні, а також нерозривним зв'язками з виробництвом, успіхам і досягненням численних своїх випускників.

    Сучасний рівень машинобудування заснований на засвоєнні високих технологій, що містять в собі сукупність основних ознак - наукоємкість, системність, фізичне та математичне моделювання з метою структурно-параметричної оптимізації, високоефективний робочий процес, комп'ютерне технологічне середовище і автоматизація всіх етапів розробки, надійність, екологічна чистота при технічному та кадровому забезпеченні прецизійне устаткування оснащення, інструмент, система діагностики, комп'ютерна мережа управління та спеціалізована підготовка персоналу.    Все це гарантує отримання виробів які мають новий рівень функціональних, естетичних і екологічних властивостей, що гарантує їх конкурентоспроможність на ринку сучасного побуту.    Сьогодні колектив кафедри в своєму складі - це професіонали високого класу, що здійснюють підготовку фахівців на сучасному рівні.© 2006-2019 Інформація про сайт