Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
21.10.2019

Interpipe TechFest-2019. Головне інженерне шоу країни!

19 та 20 жовтня відбулося головне інженерне шоу країни Interpipe TechFest-2019, де приймали участь відомі технічні компанії, заводи, університети, зокрема кафедра технологій машинобудування та матеріалознавства "НТУ" Дніпровська політехніка.


Кафедра ТММ у складі: професора Володимира Проціва, доцентів Віталія Дербаби та Олександра Богданова, студентів-волонтерів: Діани Булатової, Іллі Бачі, Валентина Тесленко та Данила Харченко організували змагання на верстатах з ЧПК серед студентів професійно-технічних училищ, коледжів та університетів нашої країни. На майданчику ПР "Лавина" за підтримки головного організатора заходу компанії Interpipe та компаній-спонсорів ВаріТек та ДІТЦ "Контакт" організована локація змагань серед студентів навчальних закладів. 

Для учасників наданийй цілий "парк" ноутбуків зі спеціалізованим програмним забезпеченням та CAD-CAM системами, два сучасні токарно-фрезерні верстати з ЧПК, ріжучий та вимірювальний інструмент відомих зарубіжних брендів, щоб скористатися цими ресурсами та вибороти головний приз турніру сертифікат на 10 тис.грн. на кожну з чотирьох номінацій. Усьго було 6-ть команд з ВНЗ України та 15 команд з технікумів та коледжів регіону.

  

 

Команди учасники з різних регіонів України змагалися виконуючі завдання з блоку теоретичних питань, завдань конструкторського  та технологічного блоку, виконуючи практичне завдання на токарно-фрезерних верстатах з ЧПК. 
Переможці 19-го та 20-го жовтня розподілилися слідуючим чином:

19 жовтня:
- 1 група (ВНЗ) Митько О., «Національна металургійна академія України», м.Дніпро;
- 2 група (ПТНЗ) Каразін Д., Некрашевич Д., Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ.

20 жовтня: 
- 3 група (ПТНЗ) Труханов О., Янченко І., Кам'янський державний енергетичний технікум
- 4 група (ПТНЗ) Ніколаєв А., Лемешко М., Нікопольський технікум НМетАУВітаємо всіх учасників і перемозців змагань! 

До скорішої зустрічі!


© 2006-2022 Інформація про сайт