Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
12.10.2019

Лекції та екскурсії для учасників змагань TechFest

З 7-го по 9-те жовтня 2019 року для учасників знагань TechFest, що проходитимуть 19-20 жовтня 2019 року, провели тренування та екскурсії по заводу Інтерпайп. Доцент кафедри ТММ НТУ "Дніпровська політехніка" Віталій Дербаба, за підтримки спонсорів компаній "ВаріТек", ДІТЦ "Контакт" та організатора заходу підприємства Інтерпайп, на базі учбового центу uPipe, провели підготовчі лекції з програмування на верстатах з ЧПК для студентів з професійно-технічних училищ, коледжів та університетів. 


Від фахівців комерційних компаній та викладачів кафедри технологій машинобудування та матеріалознавства НТУ "Дніпровська політехніка" були проведені тренінги, майстер класи та навчальні курси з тривимірного моделювання, програмування в CAD/CAM-системах Autodesk, ESPRIT, Cimco Edit, щоб підготувати молодь до теоретичних і практичних завдань, які потрібно виконати на знаганнях.


Підготовку до перших у Україні змагань на верстатах з ЧПК було відображено на відомих телевізійних каналах та медіаресурсах міста Дніпро. Матеріал можливо переглянути тут: 11 КАНАЛ і тут: Інформатор. Доцент кафедри технологій машинобудування та матеріалознавства Віталій Дербаба дав інтерв'ю коресондентам, щодо деталей проведення змагань, регламенту, складу теоретичних і практичних завдань конкурсу.


Компанія Інтерпайп, головний організатор інженерного шоу TechFest, з задоволенням надала власні сучасні мультимедійні кімнати та комп'ютерні класи учбового центу uPipe, щоб розмістити для навчання більш ніж шістьдесят учасників змагань на верстатах з ЧПК.

На лекціях та тренінгах студенти отримали корисну інформацію від спеціалістів та технологів  компаній-спонсорів, щодо сучасних технологій машинобудування, металообробки, прогресивних ріжучих інструментів, вимірювальних інструментів та приладів, режимів різання, високоточної оснастки та систем базування, функціоналу багатоцільових верстатів з ЧПК.

Після підготовчих лекцій та тренінгів, студенти-учасники з задоволенням вирушили на екскурсію по промисловим потужностям, механічним цехам з сучасним обладнанням з програмним керуванням заводу Інтерпайп.

До зустрічі за змаганнях Interpipe TechFest-2019! Хай щастить!

© 2006-2022 Інформація про сайт