Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
05.10.2020 

PlanetaCAM - пропонуємо... 

Компанії АО “ЛО ЦНИТИ”, ТОВ "ТВІСТ ІНЖИНІРИНГ" і ТОВ "ВаріТек" нещодавно створили унікальний відеокурс у форматі 4К для початківців в світі технологій машинобудування, металообробки, тривимірного моделювання, програмування верстатів з ЧПК,  конструкцій ріжучого, домоміжного та вимірювального інструменту. 

Базова частина курсу складається з 54 відеоуроків, які повинні допомогти новачкам в світі ЧПК розібратися з основами автоматизованого проектування обробки, зрозуміти основні G- і M-коди, дізнатися базові формули і визначення, почати орієнтуватися в світі CAD / CAM - систем і цифрового виробництва.

Кафедра технологій машинобудування та матеріалознавства, яка навчає цим професіям на спеціальності 131 Прикладна механіка бажає приємного перегляду всім охочим: студентам, аспірантам, викладачам і взагалі всім, хто хочє зануритися в світ CAD/CAM/CAE - систем та адитивних технологій. Це кропітлива праця багатьох конструкторів, технологів, спеціалістів з інструменту та обладнання, налагоджувальників та операторів верстатів з числовим програмним керуванням.

Всі вправи безкоштовні: посилання на плейлист в YouTube 


© 2006-2022 Інформація про сайт