Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.02.2021

Майбутні фахівці в галузі машинобудування та матеріалознавства

Співробітники кафедри ТММ постійно працюють з потенційним контингентом - обдарованою молоддю ліцеїв та коледжів Дніпровського регіону. Де можливо в очних зустрічах, а де й онлайн, за допомогою дистанційних платформ MS Teams, ZOOM та Google Meet.

Лютневі зустрічі саме так і проходили, у змішаному форматі. Абітурієнти охоче слухали презентації викладачів та брали участь у обговоренні правил прийому у 2021 році.


Кафедра ТММ готує сучасних конструкторів-технологів, на яких існує шалений попит в Україні та за кодоном, оскільки випускники спеціальності 131 та 132 володіють комп’ютерними технологіями виготовлення деталей на верстатах з числовим програмним  керуванням і 3D принтерах та навичкам з ремонту і обслуговування промислового обладнання.


Випускники кафедри (бакалаври, магістри та доктори філософії) відповідають усім вимогам часу, а педагогічний колектив у нинішньому складі –це професіонали високого класу, що здійснюють підготовку фахівців на сучасному рівні. МИ НАВЧИМО УСІХ!

Відеозапис нещодавньої зустрічі на "Дні відкритих дверей" НТУ "Дніпровська політехніка" 27.02.21 викладений на каналі в YouTube та є доступний для всіх бажаючих: 


© 2006-2022 Інформація про сайт