Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Вітаю вас!

Мене звуть Анатолій Карпов, я студент групи 131м-20н-1 кафедри технологій машинобудування та матеріалознавства. Моя спеціальність 131 Прикладна механіка, освітня програма «Наскрізний інжиніринг машинобудівного виробництва». 

Зі своїм товаришем Микитою Сарановим я подав заяву до програми академічної мобільності MSс. ENTER з можливістю здобути 3 дипломи після закінчення магістратури. Ми з Микитою успішно пройшли співбесіду з кураторами міжнародного відділу академічної мобільності та міжнародних проектів НТУ «ДП» та успішно склали тест з англійської мови. Далі взялися за підготовку та збір необхідних документів до участі у програмі та оформлення індивідуального графіку зайнять у рідному університеті. 

photo_2021-10-21_13-48-48.jpg

Міжнародна програма достатньо корисна, отримуєш три дипломи (нашого вишу, фінський та німецький) при успішному захисті дипломів українською та англійською мовами. Стипендія у Фінляндії та Німеччині буде достатньою і на життя вистачить… Університет у Фрайберзі хороший є все для навчання та науки. У їдальнях добре годують. Саме місто невелике, але затишне. Мені там дуже сподобалося перебувати, я б залюбки туди переїздив на постійне місце проживання)). Гуртожитки топові - кімната, як міні квартира з усіма зручностями. Інтернет у гуртожитках чудовий. Що до навчання - весь матеріал завжди є. Якщо не встиг на лекцію, можеш прослухати скринкаст (відео запис із демонстрацією екрану та коментарями викладача). Тільки бери та вчись. Якщо є питання – пиши електронного листа викладачеві, через деякий час отримаєш відповідь. Все що потрібно для вступу на програму – скласти тест з англійської мови. Можна здати Aptis безкоштовно (програма сплатить) і взагалі нічим не ризикуватиме. 

Карпов Толик.jpg

Магістерська навчальна програма MSс. ENTER (International Master of Science in Engineering, Entrepreneurship and Resources) складається з 2-х семестрів (1 рік) і паралельно функціонує з магістерськими програмами Дніпровської політехніки. У кожному семестрі студенти повинні обрати не менш 30 кредитів ECTS. Перелік предметів, які я вивчав у LUT (Lappeenranta-Lathi University of Technology) був таким: - Start-ups and venture formation - 6 credits(cr) (підприємництво); - Academic entrepreneurship – 6 cr (підприємництво); - Knowledge Discovery and Process Data Analysis - 5 cr (дата аналіз в Matlab); - Process Intensification - 5 cr (хімічна промисловість); - Current Issues in Enabling Technologies for Circular Economy- 5 cr (экономіка и хімічна промисловість).

Карпов Толик.jpg

Дисципліни за вибором здобувача:

Simulation, Laboratory Course - 5 cr (CAD-системи + аналіз механічних и гідравлічних напружень в SolidWorks);

Industrial Project Management - 3 cr (організація роботи та розподіл завдань під час роботи над проектом);

 Факультативні курси: English for Professional Development (Technology)- 4 cr (взяли щоб підтягнути англійську😊)

 Необов'язковий предмет: (Deutsch A1.1) - додаткові кредити + нова мова.

Щодо навчання в Technische Universität Bergakademie Freiberg (TUBAF) в Німеччині.

Вивчали машинобудування та технологічні процеси в галузі технічного обслуговування та сталого проектування. Ряд курсів охоплював такі теми, як концепція технологічного обладнання, метод дискретних елементів, розробка процесів переробки та переробки корисних копалин. Багато записів лекцій, що дуже зручно.

Перелік дисциплін, що вивчав:

-    Discrete Element Method

-    Conception of Process Equipment

-    Sustainable Engineering

-    Training in Particle Technology

-    Project - Process Design Mineral Processing / Recycling

-    Training in Endurance and Design

-    Maintenance Engineering

 Карпов Толик2.jpg

Якщо підсумувати, то така студентська мобільність надзвичайно корисна. З точки зору більш поглибленого навчання своєї спеціальності у провідних Європейських вишах, загальний розвиток та спілкування з іншими учасниками різних країн. 

Комунікація з науковцями в розвинутих державах – це завжди цікаво, продуктивно, що захоплює тебе новими ідеями та проектами.


P.S. Довгоочікуваний диплом з Lappeenranta-Lathi University of Technology




https://www.facebook.com/Department.Mechanical.Engieering


https://www.instagram.com/tmm_univer/


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт