Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Вітаю читачі!

Я Микита Саранов, студент НТУ «Дніпровська політехніка». Навчаюсь на магістратурі кафедри ТММ, механіко-машинобудівного факультету. Спеціальність 131 Прикладна механіка, освітня програма «Наскрізний інжиніринг машинобудівного виробництва».

Після успішного вступу до магістратури, я подав заяву до програми академічної мобільності «MSc ENTER» з можливістю здобути 3 дипломи після закінчення другого рівня вищої освіти: українського університету НТУ «ДП», Фінського Лаппеєнрантського технологічного університету та німецького Технічного Університету Фрайберга.

универ.jpg

Після успішної співбесіди з кураторами міжнародного відділу академічної мобільності та міжнародних проектів НТУ «ДП» та успішного складання тестів з іноземної мови, я взявся за підготовку та збір необхідних документів до зарахування до двох університетів як учасник програми. Також паралельно з цим було подання документів на отримання візи. Очікування рішення на візі не зайняло багато часу.

Наступним етапом, я мав спланувати як дістатися до Німеччини з України. Місто Фрайберг, в яке я прямував знаходиться у вільній державі Саксонія, недалеко від м.Дрезден. Так як прямих авіарейсів з Дніпра до Дрездена немає, то був обраний автобус. Поїздка зайняла кілька днів, не без проблем у дорозі, пов'язані з заходами через коронавірусні обмеження.

Технічний Університет у м.Фрайберг, в який я прибув заснований в 1765 році і спочатку спеціалізувався на гірничодобувній промисловості. На даний момент університет займає 3 місце в області мінералів і гірничої промисловості в Європі.

Саранов Никита.jpg

Ця поїздка та навчання в університеті стала можлива завдяки міжнародній програмі ENTER за фінансової підтримки компанії RAW Materials та додаткового фінансування від програмі Erasmus+. Мені надали стипендію, яка повною мірою покриває витрати на оренду житла, а також життя в Німеччині. До того ж організатори компенсували витрати на трансфер до Німеччини та деякі додаткові витрати.

Семестр навчання у Фрайберзі проходив з жовтня 2021 р. до березня 2022. Проживав я в студентському гуртожитку поряд з основними корпусами університету, яких дуже багато по всьому місту. Мені надали невелику затишну квартиру для однієї людини, в якій були всі базові необхідні для життя предмети побуту. По приїзду було доступно багато студентських спільнот та занять з різних напрямків, а також спортивні курси (плавання, спортзал та багато іншого).

Саранов Никита1.jpg

Навчання проходило в гібридній формі – частина предметів онлайн у різних формах (записи лекцій, презентації, онлайн лекції), частина була з можливістю приходити в лабораторії. Я вивчав такі предмети як:

-      опір матеріалів, з більш поглибленим вивченням (взаємодія частинок між собою; концепти процесів у обладнанні);

-      обслуговування обладнання;

-      відновлювана інженерія;

-      проектування вакуумного барабанного фільтра (за ним у нас був експеримент у лабораторії).

Саранов Никита2.jpg

Також за бажанням можна було записатися на додаткові мовні курси, я записався на німецьку мову. Загалом у цьому університеті за моєю спеціальністю вивчався опір матеріалів, витривалість матеріалів та їхнє практичне застосування з використанням програми «Python», створення власного дизайну складання деталі в комп'ютерній програмі «SolidWorks». Зроблено ухил на вивчення частинок їх поведінки та взаємодії. Викладачі серйозно ставляться і вважають за необхідне забезпечення безвідходного виробництва та вивчення відновлюваних ресурсів. Під час навчання представилася можливість трохи подорожувати Німеччиною. Дуже сподобався музей комп'ютерних ігор у Берліні.

Саранов Никита3.jpg

Наприкінці семестру чекає складання іспитів та довгий шлях додому для написання випускної кваліфікаційної роботи двома мовами. Після цього захист дослідницької роботи із представниками трьох університетів. У результаті після успішного захисту я отримаю три дипломи від трьох університетів.


Доповнюю свій відгук результатом. Отримав довгоочікувані дипломи))

PXL_20230223_175926110.MP (2).jpg

PXL_20231101_175422935.NIGHT.jpg


https://www.facebook.com/Department.Mechanical.Engieering


https://www.instagram.com/tmm_univer/


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт