Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
           Кафедра технологій машинобудування та матеріалознавтсва завжди оновлює свою технічну базу для якісного навчального та наукового процесу студентів, аспірантів, викладачів.
     На базі кафедри є сучасна лабораторія механічної обробки та координатних вимірювань. Лабораторія створена кафедрою спільно з партнерами ТОВ "Машінтех" - відомого постачальника верстатів та іншого металообробного обладнання і матеріалів від найвідоміших світових виробників. В лабораторії є високоточне обладнання з програмним керуванням для лезової токарно-фрезерної обробки виробів із різноманітних матеріалів, гравірувальні фрезерні верстати з ЧПК - учбові, лазерні гравери з програмним керуванням, обжимні пристосування, хонінгувальні верстати, вимірювальні багатокоординітні машини з ЧПК для контролю форми і  розмірів складнопрофільних виробів та ін.  


     Також на кафедрі є два сучасних комп'ютерних класи з засобами мультимедія та інтернетом. На персональних комп'ютерах встановлено сучасне ліцензійне програмне забезпечення для навчального процесу студентів та наукової роботи аспірантів і викладачів. В комп'ютерних класах також проводять очні та дистанцій курси в онлайн форматі, де здобуває освіту не тільки студентська молодь, а й співробітники машинобудівних підприємств України. Для майбутніх інженерів-конструкторів і технологів галузі машинобудування встановлені такі CAD/CAM/CAE-системи:   Також на кафедрі ТММ є власна лабораторія програмного керування, яка оснащена персональним компютером з необхідними інженерними програмами, учбовим фрезерним верстатом з ЧПК, мультимедія та інтернетом. Студенти кафедри ТММ успішно виконують лабораторні та практичні завдання, а аспіранти апробують свої чергові наукові наробки та експерименти в галузі механічної обробки.  


© 2006-2022 Інформація про сайт