Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
 Авторизований центр 

 Авторизований центр 

 Авторизований центр

           Партнери 
     
   Кафедра технологій машинобудування та матеріалознавтсва завжди оновлює свою технічну базу для якісного навчального та наукового процесу студентів, аспірантів, викладачів. 
   На базі кафедри є сучасна лабораторія механічної обробки та координатних вимірювань. Лабораторія створена кафедрою спільно з партнерами ТОВ "Машінтех" - відомого постачальника верстатів та іншого металообробного обладнання і матеріалів від найвідоміших світових виробників. В лабораторії є високоточне обладнання з програмним керуванням для лезової токарно-фрезерної обробки виробів із різноманітних матеріалів, гравірувальні фрезерні верстати з ЧПК - учбові, лазерні гравери з програмним керуванням, обжимні пристосування, хонінгувальні верстати, вимірювальні багатокоординітні машини з ЧПК для контролю форми і  розмірів складнопрофільних виробів та ін.  

     Також на кафедрі є два сучасних комп'ютерних класи з засобами мультимедія та інтернетом. На персональних комп'ютерах встановлено сучасне ліцензійне програмне забезпечення для навчального процесу студентів та наукової роботи аспірантів і викладачів. В комп'ютерних класах також проводять очні та дистанцій курси в онлайн форматі, де здобуває освіту не тільки студентська молодь, а й співробітники машинобудівних підприємств України. Для майбутніх інженерів-конструкторів і технологів галузі машинобудування встановлені такі CAD/CAM/CAE-системи:   Також на кафедрі ТММ є власна лабораторія програмного керування, яка оснащена персональним компютером з необхідними інженерними програмами, учбовим фрезерним верстатом з ЧПК, мультимедія та інтернетом. Студенти кафедри ТММ успішно виконують лабораторні та практичні завдання, а аспіранти апробують свої чергові наукові наробки та експерименти в галузі механічної обробки.  


© 2006-2021 Інформація про сайт