Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
 Авторизований центр 

 Авторизований центр 

 Авторизований центр

           Партнери 
     Кафедра “Технологій машинобудування та матеріалознавства”
Галузь знань: 13 Механічна інженерія
Спеціальності: 131 Прикладна механіка; 132 Матеріалознавство Ласкаво просимо, шановні абітурієнти. Вас вітає кафедра технологій машинобудування та матеріалознавства, - одна з провідних кафедр НТУ «Дніпровська політехніка» в галузі машинобудування, автоматизації виробничих процесів і робототехніки, технологічної підготовки виробництва, комп'ютерної інженерії, високоенергетичної технології обробки матеріалів, ремонту і обслуговування промислового обладнання, розробки і впровадження змащувальних матеріалів нової генерації з використанням твердозмащувальних наповнювачів.

Багато хто з Вас цікавиться технікою і комп'ютерними технологіями, які все ширше входять у наше повсякденне життя. Вступаючи на нашу кафедру, Ви станете висококласним фахівцем з комп'ютерного твердотілого моделювання машин і технологій їх виготовлення з використанням прогресивного металорізального інструмента і високотехнологічного верстатного обладнання, 3D-принтерів, професіоналами з ремонту й обслуговування промислового обладнання.

Реалізувати свої здібності комп'ютерного моделювання Ви зможете використовуючи закордонні й відчизняні програмні продукти, які ліцензовані та встановлені у комп'ютерних класах нашого університету.

Серед них такі, як:

   - Microsoft Office365;
   - Autodesk PowerShape;
   - Autodesk PowerMill;
   - Autodesk FeatureCAM;
   - Autodesk ArtCAM;
   - Autodesk PowerInspect;
   - ESPRIT;
   - Technology Experts.

Доречі, наші випускники теж є розробниками сучасних комп'ютерних програм з технологій виробництва, що успішно використовують провідні підприємства. Ви теж будете успішними фахівцями, яких потребує виробництво в уьому світі, якщо прийдете на навчання до нас!


© 2006-2020 Інформація про сайт