Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
   Викладачі механіко-машинобудівного факультету, зокрема кафедри ТММ, завжди приймають участь у міжнародних освітніх проектах, що допомагають творчій молоді в освіті та наукових проектах. Серед партнерів НТУ "Дніпровська політехніка" та кафедри ТММ зокрема є такі:
   Студент кафедри технологій машинобудування та матеріалознавства Денис Смагін нещодавно відвідав університет Montanuniversitat Leoben (Австрія) в рамках програми Erasmus+. Цілий семестр з листопада 2017 р. по квітень 2018 р. Денис опановував дисципліни галузей машинобудування та матеріалознавства.


Montanuniversitat Leoben був заснований 4-го листопада 1840 року в Вордернберге, гірничодобувному регіоні Австрії.


Завдяки своїм високоякісним продуктивним і системним рішенням, він є одним з провідних партнерів - виробників європейської автомобільної і побутової техніки, а також в аерокосмічній, нафтовій і газовій промисловості по всьому світу.
Ми також раді вітати нашого магістра Захара Різо з успішним завершенням академічного стажування за програмою Еразмус+ в "Університеті Хаєну" місті Хаєн (Іспанія) за спеціальністю Engineering and engineering trades  у період з 11.02.2020 по 11.07.2020. 

  

У відрядженні Захар прослухав спеціальні курси викладачів зарубіжного університету в очній та дистанційній формах, відвідав цікаві промислові підприємства та компанії машинобудівної галузі. Окрім навчання у відрядженні Захар займався ще й спортом, а саме футболом та дзюдо, а найголовніше - зібрав необхідний матеріал для своєї випускової кваліфікаційної роботи магістра за темою, погодженою з керівником від кафедри ТММ. По завершенні відрядження в Університеті Хаєну, наш магістр отримав сертифікат академічної мобільності. 

 

Студент групи 131м-19н-1 Захар Різо відмінно володіє навичками дослідника в спеціальних технологіях машинобудування, на достатньому рівні володіє англійською мовою, а також опановує сучасні інженерні комп'ютерні програми з тривимірного моделювання, програмування верстатів з ЧПК та вимірювань на координатно-вимірювальних машинах. 


В даний час Захар виконує дослідницьку роботу в стінах НТУ "Дніпровська політехніка" та готується навесні 2021 року захищати кваліфікаційну роботу англійською мовою щоб отримати диплом нашого вишу та продовжити свої наукові досягнення в аспірантурі при кафедрі технологій машинобудування та матеріалознавства.


Бажаємо успіхів нашому випускнику у завершенні магістратури та з задоволенням чекаємо в аспірантурі нашого вишу для здобуття 3-го рівня освіти.  

© 2006-2022 Інформація про сайт